Мішки паперові


Мішки відкриті

Мішки паперові відкриті використовуються для зберігання різних сипучих і дрібних штучних матеріалів. Найбільш часто подібні вироби застосовуються для зберігання будівельних сухих сумішей, насіння, хімічної сировини, органічних добрив та продуктів харчової промисловості.

Їх конструктивною особливістю є відкрита горловина. Подібна конструкція полегшує процес засипання, фасування сипучих матеріалів. Після укладання вантажу, горловина зашивається спеціальною ниткою, пробивається степлером або заклеюється за допомогою скотча. Мішки паперові відкриті в залежності від свого призначення можуть складатися з декількох шарів високоякісного паперу. Для хімічних речовин, може використовуватися спеціалізований папір із захисним покриттям. Компанія ТОВ «БЦМР» в широкому асортименті пропонує мішки паперові відкриті , купити які можна за вигідними цінами. Ми пропонуємо продукцію стандартних розмірів, також передбачена можливість виготовлення продукції за індивідуальними мірками.

Значним плюсом подібних виробів є їх міцність. Багатошарова конструкція без труднощів витримує вагу до 50 кілограмів, а завдяки своїй компактності вони відмінно підходять для укладання на стелаж або зберігання з використанням іншого складського обладнання. Також компактний розмір і високий рівень міцності полегшують завантаження і транспортування паперових мішків. Вони підійдуть компаніям, що займаються виготовленням різних будівельних сумішей, добрив та інших сухих матеріалів. Простота засипки дозволяє значно прискорити процес сортування продукції та підвищити виробничі показники.

З метою реклами, на поверхню мішка можуть бути нанесені кольорові зображення, що містять корпоративну символіку компанії виробника, інструкцію по застосуванню або будь-які інші інформаційні зображення вибрані клієнтом. Повнокольоровий друк дозволяє надати продукції яскравий і привабливий вигляд. Гарний зовнішній вигляд додає продукції солідності і підвищує рівень довіри до виробника.

Підприємство ТОВ «БЦМР» професійно займається виготовленням подібної продукції. Всі мішки паперові відкриті виготовляються на автоматизованій лінії і проходять контроль якості. Професійний підхід дозволяє гарантувати гідну якість кінцевої продукції. Завдяки тому, що компанія є одночасно продавцем і виробником ціни на продукцію нижче, ніж у конкурентів. При оформленні покупки до кожного клієнта гарантований індивідуальний підхід, завдяки якому можна вибрати оптимальні розміри замовлення та вигідні умови покупки. Проконсультуватися по всіх питань можна звернувшись до менеджера компанії. 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза