Паперова упаковка


Використання паперу в якості пакувального матеріалу, практикується вже півтора століття і його актуальність за цей час не знизилася. Саме цей матеріал найчастіше використовується для упаковки продуктів харчування, фармакологічних препаратів і будівельних матеріалів. Папір володіє рядом якостей, яких немає у жодного іншого матеріалу, а зокрема екологічністю і можливістю повторної переробки.

Вперше для упаковки продуктів харчування був застосований папір з просоченням з оліфи і було це ще в 1827 році. Потім з'явилася пергаментний папір, також знайшла своє застосування в пакувальній промисловості. Зараз паперова упаковка застосовується максимально широко в харчовій промисловості. Наприклад, папір з прошарком з целофану використовується для упаковки швидкопсувних продуктів, також широко застосовується для зберігання медикаментів. Створено десятки різновидів паперу, в поєднанні з іншими матеріалами, необхідними для створення максимально ефективних умов зберігання продукції.

 

Величезне значення для розвитку галузі паперової пакувальної промисловості зіграли паперові мішки та пакети. Паперові пакети з ручкамі і нанесеними зображеннями підходять для упаковки будь-яких товарів. Паперові багатошарові пакети стали кращим рішенням для упаковки і зберігання будівельних матеріалів, продуктів харчової та хімічної продукції. Красиво оформлені пакети з паперу використовуються для упаковки і доставки сувенірної продукції. Паперова упаковка застосовується повсюдно і користується найвищим попитом.

 

Ще одним різновидом пакувального матеріалу є гофрокартон. Цей чудовий матеріал володіє високою міцністю, чудово тримає форму і володіє невисокою собівартістю. Коробки та ящики з гофрокартону широко застосовуються для упаковки тендітної продукції, побутової і комп'ютерної техніки. Компактний, легкий матеріал, відмінно оберігає упакований вантаж від механічних пошкоджень. Крім того, коробки з гофрокартону в складеному вигляді займають мінімум місця, що робить цей матеріал ідеальним для транспортування і зберігання різних товарів і вантажів.

 

Паперова упаковка у всіх своїх різновидах, давно підкорила світ пакувальної промисловості. Один з кращих винаходів людини, навіть зараз, залишається затребуваним і обходить по багатьом параметрам будь-які різновиди інших пакувальних матеріалів.

 

 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза