Еволюція пакувальних матеріалів


Папір - один з найстаріших винаходів людини. Довгі роки виробництво паперу було занадто дорогим процесом, і використовувалася тільки для друкованої промисловості та рукописів. Проте, з часом з'явилася можливість здешевити виробництво і прискорити процес виготовлення паперу. Після чого цей чудовий матеріал, почав широко використовуватися для упаковки різних товарів. В якості пакувального матеріалу, використовується звичайний папір, глянцевий папір з нанесеним зображення, тисненням і іншими прикрасами, що відмінно підходить в якості упаковки для подарунків та сувенірів.

Як з'явився паперовий пакет

Своєю появою, прототип сучасного паперового пакета, багато в чому зобов'язаний громадянській війні у США. У середині 19 століття, під час війни і дефіциту бавовняної сировини з якої вироблялися звичайні тканинні мішки, для упаковки різних продуктів харчування, потрібен був абсолютно новий матеріал, яким став папір, і мішки які з нього вироблялися. В ті часи, був створений перший механічний верстат, для масового виробництва паперових пакетів високої міцності.

 

Після закінчення війни, попит на подібну продукцію не знизився, а навпаки зріс. Перші пакети з плоским дном і найпростішою конструкцією горловини, через свою дешевизну були затребувані у всьому світі. До початку 20 століття паперові пакети остаточно підкорили світ і досі залишаються одним з найбільш затребуваних матеріалів для упаковки самої різної продукції.

Сучасна упаковка з паперу та картону

 

З розвитком технологій обробки паперу, паперові пакети, також пройшли ряд модернізацій. Зокрема, з'явилися паперові пакети з ручками, вклеєними в горловину. Даний різновид тари часто використовується в подарунковому бізнесі, так як пакети виготовляються з щільного красивого паперу з ламінацією, різними зображеннями і іншими прикрасами. З'явилися паперові пакети з модернізованою горловиною - клапаном, які широко використовуються для потреб сучасної промисловості і підходять для фасування сипучих сумішей.

 

Ще одним важливим винаходом стала поява гофрокартону, з якого виробляється більшість сучасної тари для продуктів харчування, побутової техніки та інших товарів. Гофрокартон - міцний і недорогий матеріал, зусиллями дизайнерів він перетворюється в самі різні за формою коробки, з ручками та прикрасами, придатними для транспортування і зручними в зберіганні. Ще одним досягненням та яскравим маркетинговим ходом, став друк кольорових зображень на пакувальному матеріалі. Нанесення зображень дозволило зробити упаковку більш приємною і відбилося на обсягах продажів, товарів тих компаній, чиї логотипи та оформлення виявилися найбільш продуманими.

 

 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза