Мішки паперові


Паперові мішки були придумані майже 2 століття тому і з тих пір, подібні вироби, пройшли цілий ряд змін, перетворившись в ідеальний варіант тари для зберігання сипучих сумішей та інших матеріалів.

Підприємство ТОВ «БЦМР» , надійний виробник і постачальник високоякісного пакувального матеріалу, виробляє:

Як могло здатися на перший погляд, розвиток нафтової та хімічної промисловості міг вивести на перший план виробництво пакувального матеріалу на основі поліетилену та інших, схожих за складом матеріалів. Однак мішки паперові багатошарові володіють якостями, яких немає у поліетилену та інших матеріалів. Перш за все, варто відзначити високу міцність подібних виробів. Вони здатні витримувати навантаження до 50 кілограм і при цьому зберігають необхідну форму і міцність. Також подібний пакувальний матеріал завдяки своїй структурі дозволяє підтримувати нормальну циркуляцію повітря і зберігає необхідний рівень вологості. Подібна властивість незамінна при зберіганні будівельних сумішей, цементу, сипучої харчової продукції, органічних добрив та інших речовин. Для зберігання і транспортування також краще всього використовувати легкі й компактні мішки паперові . Купити подібну продукцію можна за найвигіднішими цінами і компанія ТОВ «БЦМР» є одним з кращих виробників даного пакувального матеріалу.

На упаковку може бути нанесена різна фірмова символіка або будь-які інші кольорові зображення обрані замовником. Повнокольоровий друк дозволяє наносити рекламні зображення, технічну та іншу інформацію, завдяки чому упаковка стає більш привабливою і може виступити в ролі інформаційного рекламного носія.


На підприємстві випускається декілька основних модифікацій упаковки. Відкриті мішки підійдуть для завантаження і зберігання дрібних штучних предметів, в той час як мішки клапанні призначені для зручного завантаження сухих сипучих матеріалів. Продукія виготовляються на сучасному обладнанні під контролем автоматики, що повністю виключає можливість браку. Також перед продажем продукція проходить всі необхідні тести, а значить купити можна тільки якісну продукцію.

Варто відзначити, що компанія ТОВ «БЦМР» пропонує індивідуальний підхід, до кожного клієнта починаючи з моменту вибору продукції з каталогу і закінчуючи моментом, коли до клієнта відправляються вже готові мішки паперові . Купити продукцію можна за вигідними цінами, для великих клієнтів передбачені знижки та інші пільгові умови покупки. Налагодження міцних, партнерських відносин зі своїми клієнтами - пріоритетний напрямок розвитку компанії. 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза