Фасовка сипучих продуктів


фасовка сипучих продуктів

Будь-яке виробництво, по виготовленню сипучої продукції, будь то харчові добавки, комбікорми або будівельні матеріали, стикається з необхідністю використання найбільш ефективної тари для розфасовки та зберігання товарів. Подібною тарою, що відповідає всім стандартам зберігання, є паперові багатошарові мішки, що забезпечують максимально зручне складування і зберігання продукції.

Паперові багатошарові мішки відрізняються найбільшою герметичністю, тому фасовка сипучих продуктів у подібну тару, відбувається без появи пилу і втрати продукції. Крім того, паперові мішки, завдяки своїй конструкції володіють високою міцністю. Багатошаровий мішок складається з двох і більше шарів паперу, в деяких випадках з целофановим прошарком між ними, що дозволяє значно підвищити міцність і уникнути псування продукції, навіть при зберіганні в умовах підвищеної вологості. Для різноманітної хімічної продукції, виготовляються багатошарові мішки із захисними прошарками, що забезпечують найбільш комфортні умови зберігання. Фасовка сипучих продуктів може здійснюватися в паперові мішки відкритого типу, горловина яких зашивається після заповнення мішка. Також можуть використовуватися мішки оснащені спеціальним клапаном для засипки, здатним автоматично, герметично закриватися під дією тиску, що чиниться вантажем на стінки мішка, після його наповнення.

Фасовка сипучих продуктів в паперові мешки також дозволяє полегшити зберігання товарів. Багатошарові мішки з паперу, відмінно тримають форму, що дозволяє складувати мішки, використовуючи різноманітне складське обладнання та при цьому, економити вільний простір. При перевезенні подібна тара, також дозволяє полегшити та прискорити процес завантаження і вивантаження товарів і заощадити простір за рахунок універсальних можливостей складування.

Переваги паперових мішків над іншими різновидами тари, очевидні:

  • - фасовка сипучих продуктів без появи пилу;
  • - висока міцність;
  • - великий вибір розмірів;
  • - зручність при зберіганні і транспортуванні;
  • - сумісність з різноманітним фасувальними і сортувальних обладнанням.

Універсальні якості мішків помітні неозброєним оком, крім того, подібна тара, є найбільш економічним рішенням зберігання продукції. 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза