Головна


Завдяки простій утилізації та екологічності паперовий мішок користується все більшою і більшою популярністю.

Підприємство завершеного циклу виробництва ТОВ «БЦМР» виготовляє якісний паперовий мішок для фасування сухих будівельних сумішей, цементу, вапна, насіння, комбікормів, преміксів, сухого молока, БВД тощо.

Підприємство було створене в жовтні 2002 року на базі виробничого цеху ТОВ «БЦМР».

Ми не ставили собі за мету стати гравцем №1 на ринку паперових мішків, нашим завданням було і є допомога клієнту в розвитку його бізнесу шляхом своєчасного забезпечення його якісною упаковкою. І, як доказ правильності обраного курсу та завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, за декілька років наше підприємство збільшило свою клієнтську базу в 5 разів.

Чому наші клієнти обирають ТОВ «БЦМР»?

  • Технічні можливості сучасного підприємства дозволяють виготовити відкритий (під зашивку) та клапанний мішок практично будь-якого типорозміру; 1-2-3-4-шаровий, з поліетиленовою вкладкою та без неї. Він може виготовлятися з формованим дном та складкою «саше», також можлива прошивка дна ниткою.

  • мішки клапанні мішки відкриті

  • Власне друкарське обладнання дозволяє нанести на поверхню високоякісне повнокольорове зображення на бокові стінки та на його дно.

  • Багаторічний досвід успішної роботи, завершений цикл виробництва та прямі контракти з європейськими виробниками крафт-паперу дозволяють забезпечити незмінну якість паперових мішків та налагодити безперебійну і своєчасну їх доставку.

Наше підприємство є тим плацдармом, котрий дозволить Вам стати в одну лінію з безумовними лідерами ринку! 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза