Особливості фасування будівельних матеріалів


Особливості фасування будівельних матеріалів

Широке поширення в якості матеріалу для зберігання сипучих будівельних матеріалів і сумішей, отримали клапанні паперові мішки. Саме ця тара здатна створити найбільш зручні умови для фасування цементу та інших будівельних матеріалів. Особливістю тари подібної конструкції є наявність трубчастого клапана в горловині, здатного самостійно змикатися після заповнення і закупорювання мішка. Фасовка в мішки даного типу дозволяє значно знизити тимчасові витрати, в порівнянні зі звичайними, відкритими паперовими мішками, горловину яких потрібно прошивати або проклеювати після заповнення. Таким чином, клапанні мішки відмінно підходять для великого виробництва, так як дозволяють максимально прискорити і автоматизувати процес розфасування. Для менш масштабних виробничих ліній підійде упаковка відкритого типу.

 

Фасовка цементу та інших сипких будівельних матеріалів, проводитися на спеціальному автоматизованому обладнанні, яке складається з кількох основних модулів, таких як завантажувальний лоток, дозатор, пристрій подачі матеріалу і вимірник маси. Будівельна суха суміш потрапляє в завантажувальний лоток, далі за допомогою дозатора вибирається необхідна швидкість подачі матеріалу і через модуль подачі здійснюється фасовка в мішки. За контролем заповнюваності мішка стежить пристрій вимірювання маси, від показань якого залежить швидкість подачі матеріалу в дозаторі. Як можна помітити, всі модульні блоки взаємопов'язані і залежать один від одного. Режими роботи подібних систем можуть встановлюватися вручну, так, наприклад, можна налаштувати систему для того щоб проводилаася фасовка в мішки різного об'єму.

 

В залежності від того, якої конструкції обрані мішки, залежить і конструкція обладнання. Так, приміром, якщо фасовка цементу або інших матеріалів проводиться у мішки відкритого типу, необхідно обладнання з функцією автоматичної герметизації мішків, шляхом зшивання або склеювання горловини. Клапанні мішки після укупорки можуть відразу ж відправлятися на склад для зберігання продукції. В цілому, установка сучасного устаткування для фасування паперових мішків, дозволити прискорити темпи виробництва і збільшити обсяг вироблюваної продукції. Для того щоб автоматична фасувальна лінія працювала в максимально ефективному режимі, необхідно вкрай ретельно підбирати необхідне обладнання та тару відповідної конструкції.

 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза