Мішки клапанні (закриті)


Мішки клапанні

Мішки паперові клапанні (мішки закриті ) - це прекрасний варіант для зберігання будь-яких сипучих матеріалів використовуваних в будівництві, сільському господарстві або харчової промисловості. Вони також підходять для зберігання хімічних матеріалів, соди і т.д. Підприємство ТОВ «БЦМР» пропонує упаковку будь-яких модифікацій за доступними цінами.

Клапанний мішок закритий з нижньої і верхньої сторони, для засипки сировини, в ньому залишено отвір (клапан) у верхній частині. Завдяки подібній конструкції проводитися більш дбайлива засипка вантажу, виключається ризик втрати цінної сировини. Після розфасовки клапан змикається завдяки внутрішньому тиску, що здійснюється на стінки. Завдяки подібній системі забезпечується високий рівень герметичності. Купити подібну упаковку варто підприємствам, які займаються масштабним виробництвом будівельних сухих сумішей, підприємствам, що діють у сфері харчової та хімічної промисловості.

Мішки паперові клапанні (мішки закриті ) виготовляються з декількох шарів паперу з різними покриттями. Структура матеріалу дбайливо підтримує необхідний рівень вологості і не заважає циркуляції повітря. В результаті чого при порушенні умов зберігання не скупчується конденсат, і продукція не відсиріє. Висока міцність дозволяє використовувати упаковку для зберігання практично будь-яких матеріалів. Однак при намоканні папір може зіпсуватися і втратити свої властивості.

Купити мішки паперові клапанні можна практично будь-яких розмірів, в асортименті є вироби стандартних габаритів, а також передбачена можливість виготовлення за індивідуальними розмірами. Також для надання упаковці естетичного вигляду та популяризації товару, на поверхню може наноситися кольорове зображення обране замовником. Можливості друку дозволяють наносити фактично будь-які зображення, і при цьому кольоровий друк коштує досить недорого і може стати додатковим засобом реклами виробника.

Підприємство ТОВ «БЦМР» займається виробництвом, оптовою та роздрібною торгівлею упаковочних сатеріалів. Купити мішки паперові клапанні (мішки закриті ) можна за вигідними цінами, оскільки в даному випадку Ви співпрацюєте безпосередньо з виробником, а не дилерською компанією. Продукція відповідає нормам і виробляється на високоякісному комп'ютеризованому обладнанні. Контроль якості ведеться на всіх етапах виробництва, починаючи від підготовки сировини і закінчуючи нанесенням графічних зображень. Співпрацюючи з підприємством ТОВ «БЦМР», Ви отримаєте високоякісну продукцію за вигідною ціною. 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза