Мішки для насіння (мішки для комбікормів)


Зберігання насіння різних сільськогосподарських культур вимагає надійної і якісної упаковки. Такою упаковкою можуть стати багатошарові паперові мішки , що забезпечують необхідний рівень герметичності і запобігають псуванню насіння. Також подібний пакувальний матеріал відмінно підходить і для зберігання комбікормів для домашньої худоби. Мішки для насіння ( мішки для комбікормів ) - відмінне рішення для компаній, що працюють у сільськогосподарській галузі і потребують зручної тари для зберігання та складування власної продукції.

Для зберігання подібної продукції необхідно строго дотримувати певний режим вологості, так як при його підвищенні може початися процес гниття сировини. Упаковка яку пропонуємо ми виготовлена з міцного паперу всмоктують надлишки рідини які могли зібратися всередині пакету і запобігають потраплянню вологи ззовні. Таким чином, досягається необхідний баланс, і продукція може зберігатися необхідну кількість часу. Крім того, мішки для насіння ( мішки для комбікормів ) відрізняються високою міцністю, підходять для транспортування і тривалого зберігання сировини.

По своїй конструкції вони можуть бути відкритими або клапанними. Обидва варіанти достатньо надійні, єдина відмінність полягає в методах розфасовки і герметизації. У відкритий сировина засипається через широку горловину, яку пізніше зашивають нитками або заклеюють скотчем. А в клапанний сировина потрапляє через спеціальний отвір (клапан), який замикається під дією тиску, який чиниться на внутрішню поверхню.

Багатошарові мішки подібних конструкцій також відмінно підходять і для зберігання будь-яких інших сухих, сипких матеріалів. Висока міцність, хороший рівень герметизації, можливість дотримання специфічних умов зберігання, мала вага, компактність і можливість наступний утилізації, роблять цей вид упаковки по-справжньому затребуваним, якісним і надійним пакувальним матеріалом.

Для додання естетичного зовнішнього вигляду на мішки для насіння ( мішки для комбікормів ) та інших сипучих матеріалів, може наноситися кольоровий друк із зображенням логотипу торгової компанії, інструкцією із зберігання або використання сировини. Кольорові зображення роблять упаковку більш помітними і можуть посприяти залученню уваги покупців.

Підприємство ТОВ «БЦМР» пропонує упаковку будь-яких різновидів і габаритів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє домовитися про вигідну ціну і найбільш зручні умови оплати. Підприємство співпрацює з великими і дрібними оптовими покупцями на взаємовигідних умовах. 


Ми пропонуємо:

Зв'язатися з нами:

+38-0456-33-67-33
+38-050-686-94-76
sales@meshok.biz.ua
0506869476@ukr.net


Поділитися:Задати питання:

Ваше ім'я: Ваш номер телефону: Ваша електронна пошта: Ваше повідомлення:


Корисно знати:

 
 
Яндекс.Метрика © ТОВ «БЦМР»
Київська область, м. Біла Церква, вул. Гоголя, 19
0456-33-67-33, 050-686-94-76
Створення сайтів Імпреза